دانلود فیلم آموزش شب زفاف (شب اول ازدواج)
فیلم آموزش رایگان قرار گرفت
دانلود فیلم آموزش شب زفاف


نام آموزش آموزش شب زفاف
توسط دکتر ژیلا فرخی
زبان فارسی
فرمت mp4
زمان ۱۹ دقیقه
حجم
 ۳۳ مگابایت
تاریخ انتشار ۱۳۹۶
منتشر کننده پونل
 

شب زفاف
در اصلاح به اولین شب بعد از ازدواج در زندگی زناشویی گفته می شود که در ان شب عروس و داماد با هم همبستر می شوند و نخستین تجربه جنسی صورت می گیرد.در قدیم رسم بر این بود که عروس و داماد پس از ورود به حجله و انجام رابطه جنسی دستمال خونی را مادر عروس به مادر داماد و اقوام نشان می دادند که البته این رسم دیگر اجرا نمی شود.
اگر شما در شب عروسی خود باکره هستید، احتمالا احساس بدی نسبت به آنچه در ماه عسل خود اتفاق می افتد دارید، اما واقعا نیازی به نگرانی نیست. این توصیه ها و راهنمایی های جنسی در ماه عسل کمک می کند تا همه چیز برای شما شیرین باشد.

 

نحوه ارتباط قبل از شب عروسی
اگر همسرتان در شب زفاف عصبی است، با او در مورد استرس و نگرانی اش صحبت کنید ،هرگز نباید در مورد مطرح شدن موضوع جنسی عصبی و یا خجالت زده باشید زیرا همسر شما شریک زندگیتان است و چیزی برای نگرانی در مورد آن نباید داشته باشید.همچنین اگر می خواهید از حاملگی جلوگیری کنید، صحبت کردن در مورد رابطه جنسی ایمن ضروری است.

 

چگونه در طول رابطه جنسی صحبت کنیم
مهمترین نکته، یادگیری نحوه ارتباط در رختخواب است.عصبی بودن برای بار اول طبیعی است.

از همسرتان بپرسید چه چیزی میخواهد و چه چیزی نمیخواهد، نگران نباشید ، از او سوالاتی بپرسید «میخوای امتحان کنیم؟ …» یا «آیا این احساس خوبی به تو میده؟» دانستن آنچه که هر یک از شما چه چیزی دوست دارد و چه چیزی دوست ندارید تجربه لذت بخش تری را برای شما فراهم می کند.

 

آیا اولین رابطه جنسی درد دارد؟
وقتی یک زن بکارت خود را از دست می دهد، آمدن کمی خون و داشتن درد طبیعی است. برای ایجاد حس لذت بخش تر، با صحبت هایی نرم در همین زمینه در خلق و خوی او نفوذ کنید.

شما همچنین می توانید از یک روغن خوب استفاده کنید و هچنین رابطه با کاندوم لاتکس بهتر است چون گلیسیرین ندارد و نمی تواند عفونت ایجاد کند.

 

و در آخر!
احساس اعتماد به نفس کنید زیرا اعتماد به نفس زیبایی درونی و بیرونی را افزایش میدهد. برای شب زفاف لباس زیر زنانه مناسب ببپوشید، نور اتاق را کم کنید و با چیدمان دکور مخصوص این شب و همچنین دانلود فیلم آموزش شب زفاف در زیرمی توانید لذت بیشتری از این شب ببرید.

 

 نمایش آنلاین

 

ترس دختر خانم ها از شب زفاف

 

درد در هنگام اولین نزدیکی


 

 لینک های دانلود


ترس دختر خانم ها از شب زفاف  دانلود  [رایگان] 


درد در هنگام اولین نزدیکی  دانلود  [رایگان] 

 

 در همین زمینه

دانلود فیلم آموزش رابطه زناشویی

 

دانلود فیلم آموزش شب زفاف

 

برچسب ها: , , , , , ,